Otwarcie wiosną 2016 roku, Hicksville jest pierwszą lokalizacją New Castle Metals. Nasza lokalizacja Hicksville specjalizuje się w mobilnym formowaniu rolkowym systemów dachowych na rąbek stojący jako i jest wspierana przez w pełni skomputeryzowany sklep metalowy. Lokalizacja Hicksville to sklep z pełną obsługą dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie metalowych pokryć dachowych i krawędzi. Zakład w Hicksville posiada certyfikat ANSI/SPRI ES-1 uprawniający do wytwarzania systemów metalowych do płaskich pokryć dachowych.


325 Duffy Avenue, Hicksville, NY 11801

P: 516.207.7708
F: 516.822.7670
E: HicksvilleMetal@ncmetal.com

Godziny otwarcia sklepu:
Mon - Fri: 7:00 - 3:30 pm
Sat: Zamknięte
Sun: Closed


Katalog

Nazwa Tytuł Telefon Email
Colin Palladino
Dyrektor
Dyrektor 516-207-7708 Colin@ncmetal.com
Greg Oliva
Kierownik operacyjny
Kierownik operacyjny 516-207-7708 GOliva@ncmetal.com
Aleks Schafer
Doradca terenowy i techniczny
Doradca terenowy i techniczny 516-207-7708 ASchafer@ncmetal.com
Connor Zowak
Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy 516-207-7708 CZowak@ncmetal.com
Gopal Singh
Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy 516-207-7708 Gopal@ncmetal.com
Connor Situ
Starszy estymator
Starszy estymator 516-207-7708 CSitu@ncmetal.com
Tyler Piazza
Estymator
Estymator 516-207-7708 TPiazza@ncmetal.com