Long Island City to druga lokalizacja otwarta przez New Castle Metals. Najnowocześniejszy skomputeryzowany zakład w LIC ma możliwość produkcji elementów do 11ga stali i jest w stanie sprostać nawet najbardziej ekstremalnym wymaganiom. Oferujemy 3-kierunkowe obróbki blacharskie, faliste panele ścienne, szeroką gamę niestandardowych obrzeży, gzymsów, zagłębień i obróbek blacharskich specyficznych dla danego zadania. Lokalizacja LIC posiada certyfikat ANSI/SPRI ES-1 do produkcji systemów metalowych dla płaskich pokryć dachowych.


48-49 33rd Street, Long Island City, NY 11101

P: 718.484.1389
F: 718.784.2914
E: LongIslandCityMetal@ncmetal.com

Godziny otwarcia sklepu:
Mon - Fri: 7:00 - 3:30 pm
Sat: Zamknięte
Sun: Closed


Katalog

Nazwa Tytuł Telefon Email
Rosa Peralta
Kierownik oddziału
Kierownik oddziału 718-484-1389 Rosa@ncmetal.com
Richard Arenas
Kreślarz / Przedstawiciel handlowy
Kreślarz / Przedstawiciel handlowy 718-484-1389 RArenas@ncmetal.com
Harold Arce-Perez
Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy 718-484-1389 HPerez@ncmetal.com
Mariusz Emerling
Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy 718-484-1389 Mario@ncmetal.com
Jason Lovo Barahona
Kierownik operacyjny
Kierownik operacyjny 718-484-1389 JBarahona@ncmetal.com
Mariusz Stankowski
Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy 347-886-8992 Marios@ncmetal.com
Mikołaj Chyliński
Doradca terenowy
Doradca terenowy 718-484-1389 NChylinski@ncmetal.com